بلک پینک درباره اهدافشون وقتی که آلبوم The Album رو میساختند، روابطشون، دستاوردا و موارد دیگه صحبت کردند

در بعد از ظهر 2 اکتبر ، اعضای بلک پینک در مصاحبه مطبوعاتی شرکت کردند تا در مورد انتشار اولین فول آلبوم خود ، "THE ALBUM" صحبت کنند!

رزی گفت ، "ما قبلاً آلبوم هایی با فرمت های مختلف منتشر کردیم ، اما اولین فول آلبوم ما واقعا با معنیه. یادمه وقتی تصمیم گرفته شد که یک آلبوم کامل رو ارائه بدیم ، واقعاً چقدر خوشحال بودیم و درباره اینکه چه موسیقی رو قراره داشته باشیم خیلی هیجان زده شدیم"

و ادامه داد : "ما واقعاً میخواستیم هر نوع موسیقی که بلک پینک میتونه انجام بده رو نشون بدیم." و گفت : "ما برای مدت طولانی به استودیو رفت و آمد داشتیم و موقع کار روی آهنگ ها با هم فکر کردیم که میتونیم چه چیز هایی رو بهتر بیان کنیم. چند آهنگ بود که متأسفانه نتونستند وارد بشن ، اما من واقعاً خوشحالم که میتونستیم موسیقی های خوبی در ژانر های مختلف مثل هیپ هاپ ، R&B و رقص ارائه بدیم."

جیسو و جنی هر دو در نوشتن متن آهنگ برای تایتل ترک "Lovesick Girls" شرکت داشتند. جیسو گفت ، "من فکر میکنم قطعاتی از آهنگ هست که هر کسی میتونه باهاشون ارتباط برقرار کنه ، برای همین این آهنگیه که خیلی از مردم میتونن بهش گوش بدن." او این آهنگ رو به عنوان آهنگی با یک پیام امیدوار کننده توصیف کرد در مورد صدمه خوردن با یک عقب نشینی اما همچنان غلبه بر اون و یافتن یک عشق یا رویای جدیده و گفت : " میخواستیم به جای ساختن یه آهنگ غم انگیز ، یه پیام امیدوار کننده و مثبت ارائه بدیم."

جنی ، که در آهنگسازی هم شرکت کرده بود ، گفت : "من فکر میکنم این پیام دختراییه که در مقایسه با زمان شروع دبیو ، یکم رشد کردن."  جنی همچنین درباره قسمت های چنت گفت که میخواستن شنونده ها با همراهشون خوندن برای پیش رفتن الهام بگیرن. و گفت : "من امیدوارم که این به خوبی منتقل شده باشه ، و از اونجا که همه اعضا آهنگو خیلی دوست دارن ، من واقعاً خوشحالم که این تایتل ترک ماست."

جنی گفت : "اگر به همه آهنگای آلبوم گوش بدید ، احساسات مختلفی توش میبینید ، نه فقط عشق. ما میخواستیم جنبه بالغ تری از خودمونو نشان بدیم. یکی از آهنگای بی سایدمون ، "Pretty Savage" هست و متن و آهنگش به طور کلی خیلی حس اعتماد به نفس و خفنی داره. از اونجا که این اولین آلبوم ماست ، میخواستیم کلمات زیادی رو توش بذاریم تا مردم به بلک پینک فکر کنن. "

آلبوم "THE ALBUM" شامل همکاری با Cardi B و Selena Gomez هست و بلک پینک قبلا هم با ستاره هایی مثل Dua Lipa و Lady Gaga همکاری کرده. وقتی در مورد همکاریهاشون سوال شد ، لیسا گفت : "ما خیلی خوشحالیم و این باعث افتخاره که آرتیستایی که از وقتی کوچیکتر بودیم دوستشون داشتیم ، از موسیقیمون لذت میبرن و باهامون کار میکنن. اگر فرصتی پیدا کنیم ، دوست دارم در آینده با هنرمندای بیشتری کار کنم. "

موزیک ویدیو "Lovesick Girls" در کمتر از یک ساعت به 10 میلیون بازدید رسید که دستاوردی متناسب با عنوان "YouTube Queens" بود.  رزی با ابراز تشکر از اونها گفت : "واقعاً افتخار بزرگیه که به چنین اسمی نامیده میشیم." و ادامه داد : "ما خوشحالیم که شنونده هامون از موسیقی ما به شیوه های مختلفی مثل تماشا کردن ، گوش دادن و دنبال کردن لذت میبرند و باهاش ارتباط برقرار میکنند. هر وقت مقاله هایی درباره رکورد های جدید منتشر میشه ، ما رو هم شگفت زده متعجب میکنه."

در مورد محدودیت های مربوط به کرونا ، لیسا گفت : "خیلی بده که ما بدون طرفدارامون ، بلینک ها در صحنه اجرا میکنیم."  و اضافه کرد ، "وقتی اوضاع امن باشه ، اولین کاری که میخوایم انجام دهیم یک توره. واقعاً دلمون برای بلینک تنگ شده‌. قبل از اون ، یه چیزی برای بلینک آماده کردیم، پس لطفا منتظرش باشید."

از اعضا خواسته شد تا بگن که فکر میکنند چه چیزی در آنها نسبت به گذشتشون ثابت مونده یا تغییر کرده؟ 
جیسو گفت : "درسته که وقتی کارآموز بودیم سرمون شلوغ بود ولی خوشحالی که داشتیم لذت بردن از کار سخت و ادامه دادن در کنار هم بود." جنی گفت : " حالا ما داریم تلاش میکنیم تا افراد بیشتری رو خوشحال کنیم و بیشتر باهاشون احساساتمون رو به اشتراک بذاریم. هر چهار نفر ما همیشه چیز های یکسانی رو خواستیم و فکر میکنم همیشه با همین احساس ادامه دادیم."

جنی گفت : "من خیلی خوشحالم که تونستیم درحالی که از نوجوونی به دهه ۲۰ سالگی میرفتیم همدیگه رو ببینیم و این خیلی جالبه" و گفت ، "زمینه ها و الگوهامون ممکنه متفاوت باشه ، اما من شگفت زده میشم که هر وقت درباره اجرا یا موسیقی صحبت میکنیم ، دوباره یکی میشیم. من میخوام از همدیگه بخاطر خوب انجام دادنمون تعریف و تمجید کنم و امیدوارم وقتی به سمت آینده میدوییم بتونیم لذت بیشتری ببریم.

تیم ترجمه 

دانلود برنامه SOLO DIARY از جنی + زیرنویس فارسی

دانلود رایگان انیمیشن روزگار آدم برفی 2020 با کیفیت عالی

برای خود اسم کره ای پیدا کنین

، ,رو ,آلبوم ,های ,خیلی ,فکر ,بلک پینک ,و گفت ,the album ,گفت من ,که این ,پیام امیدوار کننده ,پینک درباره اهدافشون

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تصاویر دانلود kimkala.com سیستم های نوین آبیاری فضای سبز از زندگی طراحی وب سایت ارزون قیمت سالم زیبا چت روم میخک چت,میخک چت اصلی,میخک چت,میخک گپ ده روز مهر گردون بد و بس پروتکل درمانی | پرسشنامه | پاورپوینت